TASKEFORHANDLERE

 

JYLLAND

Helm
Nørregade 31-33
7500 Holstebro
Telefon: 97 42 01 13
Email: holstebro@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 17.30
Lørdag: 10.00 – 15.00
Helm
Østergade 13
9800 Hjørring
Telefon: 98 92 05 83
Email: hjorring@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 17.30
Lørdag: 10.00 – 14.00
Helm
Bredgade 21
7400 Herning City (gågaden)
Telefon: 97 21 59 10
Email: herning@helm.nu
Åbningstider:
Man-Tors: 10.00 – 17.30
Fredag: 10.00 – 18.00
Lørdag: 10.00 – 15.00
Helm
Vis på kort
Nørregade 20
7100 Vejle
Telefon: 75 82 03 51
Email: vejle@helm.nu
Åbningstider:
Man-Tors: 10.00 – 17.30
Fredag: 10.00 – 18.00
Lørdag: 10.00 – 15.00
Helm
Nygade 13
6950 Ringkøbing
Telefon: 97 32 10 02
Email: ringkobing@helm.nu
Åbningstider:
Man-Tors: 10.00 – 17.30
Fredag: 10.00 – 18.00
Lørdag: 09.30 – 14.00
Helm
Merkurvej 1B, st. 38
7400 Herning (Centret)
Telefon: 97 26 60 28
Email: herningcentret@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 16.00
Søndag 11.00 – 16.00
Helm
Gl. Vardevej 230, st. 40
6715 Esbjerg N
Telefon: 89 93 45 95
Email: esbjergstorcenter@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 16.00
1. Søndag: 10.00 – 16.00
Helm
Kræmmergade 4
6800 Varde
Telefon: 75 22 01 90
Email: varde@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 17.30
Lørdag: 10.00 – 15.00
Helm
Sct. Mathias Gade 32A
8800 Viborg
Telefon: 69 14 60 01
Email: viborg@helm.nu
Åbningstider:
Man-Tors: 10.00 – 17.30
Fredag: 10.00 – 18.00
Lørdag: 10.00 – 14.00
Helm
Adelgade 10
7800 Skive
Telefon: 97 52 64 82
Email: skive@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00- 17.30
Lørdag: 10.00 – 14.00
Helm
Østergade 1
8600 Silkeborg
Telefon: 69 14 99 90
Email: silkeborg@helm.nu
Åbningstider:
Man-Tors: 10.00 – 17.30
Fre: 10.00-18.00
Lørdag: 10.00 – 15.00
Helm
Exnersgade 18, 1. 58
6700 Esbjerg Broen
Telefon: 69 15 11 13
Email: broen@helm.nu
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 17.00
Søndag: 10.00 – 17.00
Statement
HerningCentret
Merkurvej 1A st. 2
7400 Herning
Telefon:
Email: herningcentret@makeastatement.dk
Åbningstider:
Man-Fre: 10.00- 19.00
Lørdag: 10.00 – 16.00
Søndag: 11.00 – 16.00
Classic Room
Hjerting Strandvej 46
6710 Esbjerg
Telefon: 22 10 99 99
Email: info@classicroom.dk

 

 

 

Napapijri Aalborg
Bispensgade 15
9000 Aalborg
Telefon: 98 13 80 77
Email: sporttimeaps@mail.dk
Åbningstider:
Man-Tor: 10.00 – 17.30
Fredag: 10.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 16.00
Velorbis Aalborg
C/o Syndikatet
Møllegade 11A
9000 Aalborg
Email: aalborg@velorbis.com
Åbningstider: efter aftale

SERVICEVÆRKSTEDER

Fix & Wear
Nørre Farimagsgade 70,
1364 København K
Telefon: 31 77 72 81
Email: info@fixnwear.dk
Åbningstider:
Man-Tor: 10.00 – 18.00
Fredag: 10.00 – 13.30 + 15.00 – 18.00
Lørdag: 10.00 – 15.00
Er du interesseret i at blive forhandler af vores tasker kan du kontakte os på info@velorbis.com